<

Школа

Futziball - це історія не про змагальність чи страх поразки, не про нудні одноманітні тренування, а про занурення в захопливий світ казкових персонажів, де малюк розвивається комплексно: фізично, психологічно та соціально під керівництвом професійних тренерів.

Тренування проходять в спортивних залах, в теплий сезон є можливість займатися на спортивному стадіоні на свіжому повітрі.

    Про Futziball

  • Це унікальний формат тренувань для дітей з батьками. Разом з нами дитина отримає перший досвід роботи з м’ячем, розвине почуття рівноваги і координацію рухів.

  • Наші тренування проходять з батьками або членами родини. Ми допоможемо зробити час, проведений дитиною з вами на занятті, не тільки веселим, але і корисним для її здоров’я.

  • Наша школа успішно працює в Нідерландах, Німеччині, Австрії та Бельгії.

Місія

Ми хочемо змінити підхід до фізичного виховання і розвитку дітей загалом: змістити фокус із лідерства, чемпіонства, перемоги, конкуренції на розвинення дитини як здорової особистості.

Методика

В футбольній школі Futziball ми пропонуємо унікальний формат тренувань для дітей разом з батьками.

Наша методика втілена в Бельгії, Нідерландах, Австрії та Німеччині, а тепер успішно реалізована і в Україні.

Під час занять малюки отримують свій перший досвід роботи з м'ячем, опановують основи футбольної техніки, розвивають свободу руху завдяки цікавим вправам на координацію, моторику і баланс,
А також розвивають свої соціальні та когнітивні здібності, здобувають знання кольорів, геометричних форм і цифр. Заняття проходять в групах в ігровому форматі із музичним супроводом та розраховані на хлопчиків та дівчат віком від 1,5 до 5 років.

Наші тренери

Іван Тарасюк

Іван Тарасюк

Має досвід роботи тренером по футболу в дитячому садку та вожатим в дитячому таборі «Артек». Сертифікований спеціаліст: функціональний тренінг, дитячий фітнес, stretching.

Вивчає фізичну і психічну складову людини і застосовує отриманні знання в житті і в тренувальному процесі, завдяки чому адаптується як до персональної взаємодії, так і до роботи в групах.

Вероніка Герасимчук

Вероніка Герасимчук

Працює в сфері дитячого фітнесу понад 6 років, за освітою реабілітолог, ерготерапевт. Пише наукові статті для медичних журналів на тему дитячої реабілітації.

Чудово розуміється на особливостях раннього дитячого розвитку, вдосконалює методологію тренувань в школі, власні тренування проводить з величезною уважністю та професіоналізмом.

Тарас Маринчук

Тарас Маринчук

Працює дитячим фітнес-тренером вже два роки. Здобув вищу освіту за спеціальністю "хореографія".

Вважає, що тренування треба поводити лише з посмішкою на обличчі та викладаючись на 100%. Відкритість та енергійність дозволяють йому швидко знаходити підхід до дітей та здобувати їхню симпатію.

Анастасія Демченко

Анастасія Демченко

В спорті з самого дитинства, займалася плаванням та легкою атлетикою. Має кваліфікацію тренера з танців, функціонального стретчингу та акробатики.

Завдяки досвіду роботи з дітьми різного віку вміє знаходити індивідуальний підхід до кожної дитини, під час групових тренувань здатна встановити особистий контакт з кожним маленьким учасником.

Людмила Хуторна

Людмила Хуторна

Має вищу освіту за спеціальністю «хореографія, артист балету». Також є сертифікованим спеціалістом з дитячого та дорослого фітнесу, stretching, cycle, pilates та ін.

Має досвід роботи з дітьми різного віку, в тому числі - дітьми з особливими потребами.

Вважає, що звичку та любов до спорту потрібно виховувати змалечку, адже це неабияк впливає на міцне здоров‘я.

Записатись на пробне тренування