<

Наші тренери

coach

Віра Хазіна

insta vera.v.sport

Досвід роботи

Має чотирирічний досвід роботи вихователем в дитячо-оздоровчому таборі та персональним тренером у сфері розумного фітнесу. Спеціалізація у тренуваннях: поліпшення гнучкості і рухливості суглобів і хребта, корекція постави, робота з дисбалансами, стопами, правильним диханням. Сертифікований тренер з дитячого фітнесу.

Додаткова інформація

Учасниця бігового клубу для дітей з ДЦП “Рука об руку”, веде щасливий та активний спосіб життя. Легко знаходить спільну мову з дітьми.

coach

Марина Попаденко

insta marina_popadenko

Досвід роботи

Має досвід роботи в навчальному закладі з дітьми позашкільного та шкільного віку. Організатор дитячих футбольних турнірів та тренувань. В футболі вже 13 років в якості гравця та арбітра. Сертифікований тренер з дитячого фітнесу.

Додаткова інформація

Відкрита та комунікабельна. Легко знаходить спільну мову з дітьми, використовуючи індивідуальний підхід.

coach

Іван Тарасюк

insta vanya_tarasyuk

Досвід роботи

Має досвід роботи тренером по футболу в дитячому садку та вожатим в дитячому таборі «Артек». Сертифікований спеціаліст: функціональний тренінг, дитячий фітнес, stretching.

Додаткова інформація

Вивчає фізичну і психічну складову людини і застосовує отриманні знання в житті і в тренувальному процесі, завдяки чому адаптується як до персональної взаємодії, так і до роботи в групах.

coach

Юлія Шевченко

insta yu.sh__14

Досвід роботи

Має досвід роботи в навчальному закладі з дітьми позашкільного та шкільного віку. 17 років професійно займається футзалом. Навчалась у Національному університеті фізичного виховання та спорту України. Сертифікований тренер з дитячого фітнесу.

Додаткова інформація

Комунікабельна та креативна. Веде здоровий спосіб життя.

coach

В’ячеслав Туровський

insta slava_turovskyi

Досвід роботи

7 років є вчителем математики та інформатики для учнів 2-11 класів. Організатор шкільного гуртка з робототехніки, декілька разів разом з командою брав участь у Всеукраїнському фестивалі робототехніки (FIRST LEGO LEAGUE). Сертифікований тренер з дитячого фітнесу.

Додаткова інформація

Відкритий, комунікабельний, відповідальний, пунктуальний, активний, постійно підвищує свою кваліфікацію на спеціалізованих курсах та повністю присвячує себе професійному розвитку.

Записатись на пробне заняття